Özel Minik Çilek Anaokulu

Özel Minik Çilek Anaokulu - Image 1Özel Minik Çilek Anaokulu - Image 2

Ad Details

  • Listed: 26 Mart 2020 15:23
  • Expires: 79 days, 11 hours

Description

Okul binası ve bahçesi çocuklar için elverişli şartlarda oluşturulmuştur. 400 m2 alan üzerine kurulmuş olup , 200 m2 bahçeye sahiptir. Okul binası 2.5 katlı olup villa tarzındadır. Okul oluşturulurken çocukların güvenliği ve konforu göz önünde bulundurularak hazırlanmış , bahçe düzeni bu doğrultuda hazırlanmıştır. Geniş sınıflar , eğitici faaliyetler , modern ve yenilenen materyaller ile en olası imkanları sunmaktadır.

Şefkatli , güler yüzlü ve daima kendini geliştiren eğitimci kadrosu ile okulun amaç ve hedefi ; aile ortamı sunarak çocukları sağlam bir geleceğe hazırlamaktır. Sınıflar 15 kişiden oluşmaktadır. 0-2 , 3 ve 4-5 yaş grupları için ayrı sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıf mevcudu 15 i geçtiği taktirde yeni sınıflar açılmaktadır. Çocukların gelişimi için oldukça önemli olan yemek konusuna önem verilmektedir.

Hazır yemekler veya dışarıdan yemek yerine okul içerisinde var olan ve profesyonel kişilerce hazırlanan ve çocuklarımızın ihtiyacı olan ; protein , vitamin ve enerji ihtiyacını karşılayacak yemekler hazırlanmaktadır. Organik besinler kullanılmaktadır. Çocuklar yaşayarak öğrenmeli ilkesi ile eğitimlerine devam etmektedir. Geleceğin öz güveni yüksek , kendini gerçekleştirmiş ve kendini ifade edebilen nesilleri için hizmet vermektedir

Listing ID: 4565e7c9ea6b6d5f

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply