Özel Atabek İlkokulu

Ad Details

  • Listed: 10 Ocak 2020 23:32
  • Expires: 3 days, 10 hours

Description

Özel Atabek İlkokulunda eğitim ve öğretim sabah 09.00’da başlar,17.00’a kadar devam eder.Nöbetçi öğretmenler sabah 08.00’da okulda hazır bulunur, akşam saat 18.00’da okuldan ayrılırlar.

Zorunlu haller dışında tüm velilerimizin belirtilen eğitim saatlerine uyması, öğrencilerimizi sabah okula geç getirmemeleri veya gün içerisinde ders programını bölerek okuldan almamaları konusunda titizlik göstermeleri gerekmektedir. Servis kullanmayan öğrencilerimiz, saat 08.30’dan önce okula bırakılmamalıdır. Zamanından önce okula getirilen öğrenciler nöbetçi öğretmene teslim edilmelidir.

Öğrencinin okuldan alınmasında sorumlu kişinin değişmesi halinde öğrenciyi alacak kişinin kimliği ve telefon numarası önceden okul müdürlüğüne bildirilmeli ve alacak kişinin kimliği ile okula gelmesi gerekmektedir. Aksi takdirde öğrencimiz kimliksiz kişilere ve beyan dışında başka bir kimseye teslim edilmez.

Öğrencilerimizin yaşları küçük olduğu için duyurulacak her türlü konu “k12net” sistemiyle internetten mesaj yoluyla veya yazılı olarak öğrencilerimizle velilere gönderilir. Her yazının alt kısmında velinin yazıyı aldığına dair bir bölüm vardır. Bu bölümün doldurulup imzalandıktan sonra mutlaka öğrenci ile ertesi gün okula geri gönderilmesi gerekmektedir. Bilgi yazılarının imzalanarak okula geri gönderilmiş olması velinin konu hakkında bilgi aldığını belirtir.İletişimin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için yıl içinde olabilecek adres ve telefon değişikliklerinin yazılı bir dilekçe ile okul yönetimine bildirilmesi önem arzettiğinden zorunludur.

Listing ID: 5765e18ddec7ad77

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply